Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ashlee Simpsonová oblékne sexy prádlo Victoria's Secret

Obrazek

Americká zpěvačka a herečka Ashlee Simpsonová bude propagovat luxusní sexy prádélko světoznámé značky Victoria's Secret. Jednadvacetiletá hvězdička, kterou proslavil hit "I Am Me", se stane tváří nové řady nazvané Pink.
Podle listu New York Daily News porazila Ashlee ve finále výběru propagátorky nové řady prádla zpěvačku Kelly Clarksonovou, vítězku první řady American Idol.

Ashlee Simpsonová a její sestra Jessica jsou v Americe popovým fenoménem, do Čech ale zatím jejich sláva dorazila jen sporadicky.

Odmalička je drží ve spárech showbyznys - hrají ve filmech a seriálech, každá má na MTV vlastní reality show a nahrávají desky.

Starší Jessica je načančaná blondýna, typická televizní hvězda, mladší Ashlee si naopak založila image na tom, že se tváří se rebelsky a "nezávisle", i její hudba je na první pohled drsnější a odvážnější.

Ashlee se naposledy dostala na titulní stránky novin před pár týdny, kdy odmítla lukrativní nabídku časopisu Playboy a přišla tak o čtyři milióny dolarů (90 miliónů Kč).